Dziurawa Decha

O Nas / Nasza historia

Długo szukaliśmy pomysłu na to, co umieścić na ścianie między kuchnią a salonem. Chcieliśmy nieco ożywić tę przestrzeń.

Myśleliśmy o plakacie, obrazie, ale pewnego dnia na stronie jednego ze sklepów internetowych pojawiła się kampania z pegboardami, czyli czymś w rodzaju organizerów ściennych… i tak dowiedziałam się o ich istnieniu.

Niestety zanim zdecydowaliśmy się na zakup, kampania się skończyła, a import z Europy Zachodniej był nieopłacalny. Stwierdziliśmy, że przecież ktoś w Polsce może nam to zrobić i rzeczywiście znalazłam firmę, jedną jedyną!

Pomysł na tego rodzaju organizer ścienny to był strzał w dziesiątkę, nowatorski, funkcjonalny, wielozadaniowy z piękną, wybraną przeze mnie grafiką, ekologiczny i wykonany w Polsce! 

Wasze pegboardy również będą niepowtarzalne, ponieważ nigdy nie znajdziemy takiej samej sklejki, każda jest inna i na każdej nadruk będzie wyglądał  inaczej.

Po jakimś czasie stwierdziłam, że przecież to jest na tyle ciekawy produkt i tak jeszcze mało znany, że może warto zainteresować się jego produkcją i sprzedażą. Tak oto powstał ten sklep internetowy.

Pegboard wykonany jest z naturalnej sklejki, i co ważne,  wykonujemy go na miejscu, w Polsce. Bardzo mi zależało na tym, żeby całość produkcji odbywała się w naszym kraju.

Na stronie zaproponowałam własne wymiary i grafiki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby tematem zająć się indywidualnie. Masz pomysł na swoją grafikę? Potrzebujesz innego wymiaru? Chętnie pomogę.

Pegboard organizer ścienny